Stránky byly přesunuty na novou adresu.

Zde již nebudou dále aktualizovány.

fotbal.dolni-kralovice.cz

PŘESTAVLKY - D. KRALOVICE (1:1)

Zápas začali domácí aktivně a zejména P. Mrázek ostřeloval hostující branku. V 9. minutě běžel Pantoflíček sám na Doležala, ale zapomněl míč v louži. Tlak domácích sílil a blízko gólu byli ve 29. minutě, když centr Brambory vyrazil brankář do tyče a dorážku Pantoflíčka z metru opět zastavila louže. Pak nepochopitelně domácí oslabil P. Mrázek. Hosté si z přesilovky vytvořili šanci, ale hlavička na zadní tyči v brance neskončila. Domácí ještě zahrozili střelami Berky a Kačírka.

Ve druhém poločase se hrál, i přes početní výhodu hostí, vyrovnaný fotbal. Pivoňkovu dělovku kralovický Doležal vyrazil, na druhé straně pálil Boček vedle. V 75. minutě se hosté šťastně ujali vedení, když Bočkovu střelu Toman neudržel a míč skončil za jeho zády. Vyrovnat mohl M. Mrázek, ale proti byl brankář Doležal, hostující Boček pálil do tyče přestavlcké branky. V poslední minutě si všichni domácí hráči naběhli na trestný kop Kačírka, jenž posadil míč na hlavu Pohůnka a ten vyrovnal na 1:1.